תחומי התמחות

הדפסי משי

דפוס משי או הדפס רשת היא שיטת הדפסה וציור שבה אנו מדפיסים דימוי דו-ממדי על משטח בד בעזרת רשת חוטים צפופה.

תהליך יצירת הדפס המשי כולל ציור הדימוי על גבי רשת החוטים. בעזרת טכניקה מסויימת אנו אוטמים את האזורים בציור שרוצים שישארו ללא צבע. בכך הופכת הרשת להיות גלופה או שבלונה מודולארית, אותה אפשר לשנות ולאטום מחדש, בהתאם לצבע שרוצים להדפיס, הגלופה הינה רכוש של ML גם לאחר הזמנת הדפס.

העברת הצבע מן הרשת אל היצירה המיועדת להדפסה, נעשית על ידי "ניגוב" הצבע הסמיך שנמצא על הצד העליון של הרשת בעזרת מגב.

בעזרת ציפוי הרשת בחומר רגש לאור הנקרא אמולסיה מעבירים בדיקנות את הדימוי לרשת ולמשטח המודפס,וכך יוצרים הדפס איכותי עמיד ויפה המספק את מטרת הלקוח.

דפוס דיגיטאלי

דפוס דיגיטלי הוא שיטת הדפוס החדשנית ביותר הפועלת בעולם , דפוס דיגיטלי משתמש בטכנולוגיה המאפשרת חיבור בין מכונת ההדפסה לבין המחשב, חיבור כזה הופך את הדפוס ליעיל יותר, פשוט יותר , מהיר יותר , ובעל עלויות נמוכות.

דפוס דיגיטלי הוא אותה פעולה שעושה המדפסת הביתית שלנו כאשר אנו מדפיסים מסמך כלהו מהמחשב, רק שאיכות ההדפסה בבית דפוס דיגיטלי היא פי כמה וכמה . דפוס דיגיטלי הוא דפוס זמין ונגיש לכולם, כל אחד יכול היום להזמין הפקת דפוס דיגיטלית באמצעות שליחת הזמנה באתרנו.

רקמה

מחלקת הרקמה שלנו מתמחה ברקמה על: כובעים, חלוקים, חולצות, בגדי עבודה, ובגדים יצוגיים, יופיה של הרקמה תלוי באחידות התכים (גודלם ומתיחותם) הרבה יותר מאשר בתפירה, בה בדרך כלל התכים עצמם נסתרים, ורק התוצאה הסופית נראית לעין. אנו מקפידים על מקצועיות ובכך מוודאים שלא ייראו לעין חוטים מיותרים.

מוצרי פרסום

באתר קיים מגוון של מוצרי פרסום חדשים, שי ללקוחות ומתנות לועדי עובדים

גימיקים, גאדג'טים , USB, מזכרות לאירועים, מזכרת לאורחים בחתונה, הדפסה על חולצות, ספלים, כוסות מודפסות, מוצרים לקד"ם, עטים, יבוא מתנות לכנס, חבילות שי לועדים, מגבות רקומות, מחזיקי מפתחות, קטלוג מוצרי פירסום מנייר,מחברות ממותגות,תיקים מודפסים עם לוגו, כובעים מחירי סיטונאות - לחברות, אירגונים, מוסדות ולפרטיים .

 
ML חולצות מודפסות | בגדי עבודה | מוצרי פרסום - רחוב יוסף לוי 13, מפרץ חיפה - טל' 077-9256103 - פקס 072-2315556 - [email protected]
Concept1 - Development & Design